درباره ما

صفحه اصلیدرباره ما

گروه صنعتی توحید پمپ  در سال 1368 شمسی با هدف ساخت و تولید ادوات کشاورزی و پمپ های آب تاسیس گردید. در قدم اول طراحی و تولید یک نوع پمپ کف کش در این کارگاه برنامه ریزی و اجرا گردید.

اکنون، گروه صنعتی توحید پمپ، به پیروی از سیاست خودکفایی، تولید ملی و عدم وابستگی اقتصادی و صنعتی کشور، با بیش از سی سال تجربه در ساخت و تولید انواع الکتروپمپ های کف کش و لجن کش (تکفاز و سه فاز) جهت آبیاری و کشاورزی، و چاه های عمیق و نیمه عمیق، فاضلاب های صنعتی، اگو های شهری و تصفیه خانه ها فعالیت می نماید.

این مجموعه با به کارگیری کادری مجرب و فنی در زمینه طراحی و ساخت این نوع پمپ ها با استاندارهای بین المللی، در چند سال اخیر فعالیت خود را به شرح ذیل ارتقا داده است؛

 • ارتقا سطح کیفیت پمپ ها مطابق با استاندارهای سازمان ملی استاندارد
 • طراحی پمپ ها مطابق با استاندارهای بین المللی(ISO9155 , EN-53009-2-11)
 • بهره گیری از طرح های نو
 • طراحی قالب ها و مدل های نمونه با استفاده از پرینتر های سه بعدی
 • ایجاد واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه مربوطه
 • اخذ پروانه بهره برداری استاندارد
 • اخذ پروانه بهربرداری از وزارت صنعت و معدن و تجارت
 • گواهی نامه درجه حفاظت IP-68‌ بر طبق استاندارد بین المللی IEC 53925‌
 • ثبت برند توحید پمپ
 • ایجاد تنوع در ساخت و تولید انواع الکترو پمپ های کف کش و لجن کش در ارتفاع و آبدهی های مختلف
 • استفاده از دستگاه CNC برای ساخت قطعات
 • دریافت گواهینامه بین المللیISO5331:2338مدیریت کیفیت از مرجع صادره کننده

 

مجموعه توحیدپمپ افتخار همکاری با ارگانهای ذیل را در کارنامه خود دارد:

شرکت آب و فاضلاب کرج

شهرداری تهران

معادن از جمله معدن مس سونگون

شرکت خدماتی شهرک صنعتی شمس آباد

سازمان شیلات

کارخانجات سنگبری استان تهران، اصفهان و کرمان

کیفیت بالا و رعایت استانداردهای معتبر پمپ ها موجب شد در مدت زمان کوتاهی این محصول در بین مصرف کنندگان پمپ مورد پسند واقع گردد. افزایش تقاضا از تولیدات پمپ کف کش این گروه، دلیلی گردید تا مسئولین گروه صنعتی توحید پمپ تشویق گردند که توسعه سریع کمی و کیفی کارگاه و تولیدات خود را برنامه ریزی کنند. از آن زمان شرکت رشد سریع تری پیدا کرد و اکنون یکی از موفق ترین شرکتهای تولید کننده پمپ های کف کش در ایران میباشد.

گروه صنعتی توحیدپمپ در حال حاضر با پیشرفته ترین فنون صنعتی و ماشین آلات روز دنیا در زمینه تولید انواع پمپ کف کش و لجن کش با کاربردها و گنجایش های متفاوت طبق استانداردهای قابل قبول و بین المللی مشغول به تولید می باشد. این پمپ ها در بازده عملکرد و ارائه ارتفاع و سرعت بالا در مقایسه با محصولات استاندارد مشابه بسیار مطلوب می باشند.

این مجموعه توانایی تولید پمپ های لجن کش به صورت پرتابل با دبی وارتفاع های مختلف با موادی مانند چدن، آلومینیوم و استیل را دارد، که موارد مصرف آن در صنایع پتروشیمی، نفت، آب و فاضلاب کارخانجات صنعتی و پساب های شهری و صنعتی می باشد.

از آن جایی که کیفیت محصول و همچنین خدمات پس از فروش و رضایت مشتری ها از جمله اهداف شرکت می باشد، لذاهمیشه می کوشد که تمام نیاز های در خواست کنند گان را برآورده نماید.

از اهداف اصلی این مجموعه می توان به به کارگیری نیروی انسانی و ایجاد اشتغال، تولید کالای ایرانی با کیفیت هم گام با محصولات خارجی مشابه، و کسب رضایت مشتری اشاره کرد. این مجموعه توانسته با ایجاد خلاقیت الکترو پمپ هایی با تنوع بالا و متناسب با نیاز مشتریان در صنایع مختلف تولید نماید که به نوبه خود در این زمینه پیشگام می باشد.

با تشکر از حسن انتخاب و توجه شما مصرف کننده گرامی، امید است که با یاری خداوند متعال، همت و کوشش این واحد صنعتی و در آینده بسیار نزدیک، بتوانیم گام هایی موثر در پیشبرد اهداف این گروه در زمینه تکنولوژی سیالات برداریم و در ارتقا رشد علمی و فنی ایران مقتدر و پهناور سهمی داشته باشیم.

گروه صنعتی توحید پمپ

 تولید کننده الکتروپمپ های کف کش و لجن کش تک فاز و سه فاز

تماس با ما